adultsearch.com

W ramach akcji informacyjnej dotyczącej ważnych spraw społecznych Zarząd Powiatowy PSL Pyrzyce dnia 04.03 2016 r. zorganizował konferencję z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego Jarosławem Rzepą.

Zdjęcia z zabawy karnawałowej ludowców powiatu pyrzyckiego, która odbyła się w Liniach. Imprezę zorganizował Zarząd Gminny Polskiego Stronnictwa Ludowego Bielice pod przewodnictwem prezesa kol. Marcina Łapecińskiego.

"Sto lat, to czas, który dla większości z nas - zwłaszcza na początku drogi życiowej - wydaje się nie do osiągnięcia. To czas, w którym zebrać można mnóstwo cennych doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmiernej radości.

Koleżanki i Koledzy! Nasz kolega  senior Władysław Sadłoń z Mechowa 29 stycznia 2016 osiągnie wiek 100 lat. Zbierzmy się i uczcijmy jego święto naszą obecnością na mszy św. w jego intencji, która odbędzie się dn. 30.01.2016 r.  o godz. 16.00 w Kościele filialnym w Mechowie.

Podczas Wojewódzkiego Spotkania Noworocznego wśród odznaczonych znaleźli się także członkowie pyrzyckiego PSL. Medal Wincentego Witosa z rąk posła do Parlamentu Europejskiego - kol. Czesława Siekierskiego odebrał kol. Edward Kołodziej.

Dodatkowe informacje