Zabawa Noworoczna - Linie

Zdjęcia z zabawy karnawałowej ludowców powiatu pyrzyckiego, która odbyła się w Liniach. Imprezę zorganizował Zarząd Gminny Polskiego Stronnictwa Ludowego Bielice pod przewodnictwem prezesa kol. Marcina Łapecińskiego.

Czytaj więcej...

100 lecie urodzin Władysława Sadłonia - relacja

"Sto lat, to czas, który dla większości z nas - zwłaszcza na początku drogi życiowej - wydaje się nie do osiągnięcia. To czas, w którym zebrać można mnóstwo cennych doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmiernej radości.

Czytaj więcej...

100 lecie urodzin Władysława Sadłonia!

Koleżanki i Koledzy! Nasz kolega  senior Władysław Sadłoń z Mechowa 29 stycznia 2016 osiągnie wiek 100 lat. Zbierzmy się i uczcijmy jego święto naszą obecnością na mszy św. w jego intencji, która odbędzie się dn. 30.01.2016 r.  o godz. 16.00 w Kościele filialnym w Mechowie.

Czytaj więcej...

Spotkanie Nowroczne - odznaczenia

Podczas Wojewódzkiego Spotkania Noworocznego wśród odznaczonych znaleźli się także członkowie pyrzyckiego PSL. Medal Wincentego Witosa z rąk posła do Parlamentu Europejskiego - kol. Czesława Siekierskiego odebrał kol. Edward Kołodziej.

Czytaj więcej...

Oświadczenie prasowe Polskiego Stronnictwa Ludowego

Straciliśmy rok czasu. Mówimy to z przykrością, bo był to rok urzędowania starosty pyrzyckiego rekomendowanego przez Polskie  Stronnictwo Ludowe.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje