I Zachodniopomorski Wojewódzki Turniej Drużyn Mieszanych „KONICZYNKA CUP 2016” w Niechorzu.

 

Piątkowego wieczoru 30 września w Niechorzu na boisku „Orlik” zebrały się drużyny mieszane reprezentujące organizacje powiatowe PSL województwa zachodniopomorskiego, które uczestniczyły w turnieju „KONIECZYNKA CUP 2016”.

Pomysłodawcą turnieju był Zarząd Wojewódzki PSL, turniej odbył się na sztucznej murawie boiska ORLIK. Organizacja pyrzycka również wystawiła swoją drużynę - najpierw rywalizacja przebiegała w grupach, potem już był system pucharowy. Nasza drużyna inauguracyjny mecz rozegrała z reprezentacją wojewódzką PSL, który zakończył się bezbramkowym remisem, pomimo że okazji do strzelenia goli było wiele. Kolejny mecz z powiatem łobeskim zakończył się zwycięstwem 2:0, a jedyne tego dnia bramki jak się później okazało strzelili Bartłomiej Królikowski i Miłosz Łuszczyk. Kolejne dwa mecze niestety zakończyły się trzybramkowymi porażkami, przez co nie wyszliśmy z grupy.

Zwyciezcą turnieju została reprezentacja Koszalina, której gratulujemy. Następne rozgrywki za rok – bierzemy się za treningi.

Dodatkowe informacje